WUKO Chorzów - udrażnianie rur i czyszczenie kanalizacji

Jesteśmy firmą z długą tradycją, która od wielu lat działa na rynku usług WUKO Chorzów. Nasze WUKO do udrażniania rur i czyszczenia kanalizacji Chorzów można wezwać, dzwoniąc na infolinię całodobową na podany niżej numer. Chętnie Państwu pomożemy! Zajmujemy się wsparciem dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy mają problem z niesprawną instalacją kanalizacyjną. Nasza pomoc jest niezwykle przydatna, gdy pojawi się awaria.

Zadzwoń 24/7
+48 570 003 419
wuko Chorzów czyszczenie udrażnianie rur kanalizacji
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Chorzów

Wykonujemy naszą pracę z satysfakcją i jako WUKO Chorzów cieszymy się ogromnym zainteresowaniem naszymi usługami. Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na w pełni profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z kanalizacjami. Ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy, wykonujemy nie tylko czyszczenie kanalizacji Chorzów, ale też sprawdzamy, dlatego się ona zapchała.

To bardzo ważne działanie, na które kładziemy duży nacisk podczas naszej pracy. Dzięki temu Klienci nie muszą ponownie wzywać naszej firmy WUKO Chorzów w niedalekiej przyszłości. Nasze pogotowie kanalizacyjne Chorzów wykorzystuje do tego celu wysokiej jakości sprzęt do monitoringu.

WUKO Chorzów
Czyszczenie kanalizacji Chorzów
Udrażnianie rur Chorzów
CCTV Inspekcja kanalizacji wideo
Wywóz szamba
Bezwykopowa naprawa
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 13 Lat
Rzetelnie i Solidnie

Podchodzimy do każdego zlecenia kompleksowo, profesjonalnie i w sposób indywidualny. Jako WUKO Chorzów szybko i sprawnie realizujemy wszystkie powierzone nam zadania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapobiec awariom w przyszłości.

Ponad 13 lat Doświadczenia

Wiemy, jak przeprowadzać udrażnianie rur Chorzów i wykorzystujemy tą wiedzę, pomagając naszym Klientom. Działamy na rynku od dawna, dlatego nasi fachowcy spotkali się już z niejednym poważnym problemem, któremu sprostali.

Terminowość i profesjonalne narzędzia

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego nasze WUKO w Chorzowie działa szybko, sprawnie i zawsze pilnuje się ustalonych terminów. To dla nas niezwykle ważna kwestia.

Poznaj nas lepiej

WUKO w Chorzowie działa 24/7

Jako WUKO Chorzów mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. Jako WUKO w Chorzowie wykonujemy usługi:

 • Czyszczenie sanitarnej i deszczowej kanalizacji
 • Udrażnianie wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych
 • Oczyszczanie drenaży rozsączających i szamb
 • Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji
 • Usuwanie usterek, awarii i niedrożności
 • Prace inspekcyjne, kontrolne i powykonawcze
 • Mechaniczne i ręczne czyszczenie elementów instalacji znajdujących się w domach

WUKO Chorzów - czyszczenie kanalizacji

Stosujemy podczas pracy jako WUKO Chorzów przede wszystkim dwie metody czyszczenia kanalizacji. Wykorzystujemy do tego dysze rotacyjne, które zasilane są poprzez strumień wody pod wysokim ciśnieniem, a także sprężynę elektryczną.

Udrażnianie rur Chorzów wykonujemy przy pomocy wybranej indywidualnie metody. Pozwala nam to czyścić i udrażniać rury o różnej średnicy oraz w warunkach, w których dostęp do nich jest utrudniony. W starej zabudowie często czyszczenie kanalizacji Chorzów jest utrudnione ze względu na zwartą zabudowę. Nasi pracownicy poradzą sobie z tym problemem, wykorzystując odpowiednie narzędzia.

Metoda elektromechaniczna, do której używamy sprężyny, pozwala na udrażnianie rur Chorzów pokrytych warstwą osadu wapiennego. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które są bardzo ważne dla każdego, kto jest zainteresowany takim działaniem i posiadaniem sprawnej instalacji kanalizacyjnej. Jako WUKO Chorzów jesteśmy w stanie usunąć osad z rur nawet o niewielkiej średnicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia warunków współpracy.

+21
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Udrażnianie rur Chorzów

Podczas naszej pracy jako WUKO Chorzów realizujemy różne zadania. Naprawiamy rury w mieszkaniach, a także w miejscach, w których dostęp do nich jest znacznie utrudniony. Pozwala nam to szybko i niezwykle sprawnie usunąć usterki także w rurach, które są zakopane. W celu czyszczenia kanalizacji w Chorzowie nasza firma stosuje specjalistyczny sprzęt. Wystarczy nam jedynie dostęp do studzienki rewizyjnej. Najpierw jako WUKO Chorzów wykorzystujemy kamerę, a następnie uszczelniamy rurę w miejscu, w którym zlokalizujemy uszkodzenie.

WUKO Chorzów - przepychanie rur i kanalizacji

Nasze zadania możemy wykonywać dzięki temu, że dysponujemy dobrymi pojazdami. Pierwszym sygnałem, że należy skorzystać z naszej pomocy w udrażnianiu rur w Chorzowie, może być wolniej spływająca do kanalizacji woda. Wykorzystując pojazdy WUKO Chorzów, jesteśmy w stanie dotrzeć w praktycznie każde miejsce w regionie. Tam, gdzie mamy do wyczyszczenia długie ciągi rur, wykorzystujemy pojazdy o większych zbiornikach. Nasze WUKO w Chorzowie dysponuje też mniejszymi pojazdami, które zapewniają lepszą mobilność w terenie. Dobieramy metodę pracy oraz rodzaj pojazdu odpowiednio do wyzwań, jakie są przed nami stawiane.

Nasz pojazdy WUKO Chorzów posiadają:

 • Pompa ciśnieniowa
 • Dysza
 • Zbiornik na wodę
 • Wysięgnik
 • Wąż

Używamy profesjonalnych maszyn, które posiadają niezbędne atesty i są w pełni sprawne techniczne. Jako WUKO Chorzów inwestujemy w nasz tabor, co pozwala nam realizować więcej zleceń w krótszym czasie. Ostatecznie przekłada się to na zadowolenie naszych Klientów, którzy czerpią z tego bezpośrednie korzyści.

Istnieje wiele przyczyn, które mogą spowodować uszkodzenie kanalizacji. Jako doświadczona w czyszczeniu kanalizacji Chorzów spotkaliśmy się już z wieloma takimi sytuacjami, w których użytkownicy nieświadomie nieprawidłowo korzystali z urządzeń sanitarnych. Wlewanie do odpływu oleju może powodować jego zapchanie, gdyż olej w kontakcie z zimą wodą zastyga i staje się twardy, co stopniowo zmniejsza prześwit w rurze.

Czyszczenie kanalizacji Chorzów

Czyszczenie kanalizacji w Chorzowie najczęściej polega na usuwaniu i udrażnanie właśnie tego typu zatorów. Usuwamy także piasek, osad wapienny oraz muł, który może zebrać się na dnie rury i z czasem ograniczać przepływ. Podczas naszej pracy stosujemy przyjazne dla środowiska i ekologiczne metody. Oczyszczanie kanalizacji metodą WUKO Chorzów jest w pełni bezpieczne i przyjazne dla otoczenia, nie powoduje też uszkadzania rur. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się problemów z niedrożną kanalizacją.

Ustalenie stanu faktycznego instalacji kanalizacyjnej jest kluczowe dla decyzji dotyczącej sposobu udrażniania. Wprowadzamy do rur kamery, które są przystosowane specjalnie do tego celu. Jako WUKO Chorzów dysponujemy urządzeniami, które pozwalają nam nagrywać stan rur w podczerwieni. Bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest znajdowanie pęknięć i nieszczelności od wewnątrz.

Przydaje się to szczególnie wtedy, gdy jako WUKO Chorzów nie mamy dostępu do rur od zewnątrz, gdyż znajdują się one pod ziemią. Profesjonalne udrażnianie rur zawsze jest przygotowane do przeprowadzenia inspekcji. Kamera samojezdna jest w stanie dodatkowo dokonać pomiarów spadku. Możliwe jest wykonanie inspekcji w miejscach, w których występują załamania, zakręty lub rozwidlenia instalacji.

Copyright © 2023 hegg.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 003 419