WUKO Bytom - udrażnianie rur i czyszczenie kanalizacji

Jako WUKO Bytom nasze pojazdy są wyposażone są w wysokociśnieniowe pompy oraz zbiorniki z wodą. Pozwala to nam na wprowadzanie do rur dysz rotacyjnych, które zasilane są wodą ze zbiornika. Posiadany przez nas sprzęt jest wysokiej jakości. Nasze WUKO działa szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Kontakt z nami jest prosty. Wystarczy zadzwonić, żeby rozwiązać swój problem.

Zadzwoń 24/7
+48 570 003 419
wuko Bytom czyszczenie udrażnianie rur kanalizacji
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Bytom

Podczas pracy jako WUKO Bytom stosujemy także narzędzia pozwalające na mechaniczne oczyszczenie kanalizacji. W ten sposób nasze pogotowie kanalizacyjne Bytom oczyszcza instalacje kanalizacyjne. Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu i udrażnianiu kanalizacji. Wybór metody zależy od tego, z jakiego rodzaju instalacją mamy do czynienia, a także od tego, jakie są warunki.

W niektórych miejscach nie można użyć myjki rotacyjnej, dlatego nasze WUKO zawsze jest przygotowane do działania w inny sposób. Wykonujemy nasze usługi w sposób wysoce wyspecjalizowany, zachowując przy tym najwyższe obowiązujące w branży standardy. Podczas naszej pracy jako WUKO Bytom stawiamy na dokładność i precyzję, dzięki czemu wyczyszczone przez nas rury wyglądają jak nowe.

WUKO Bytom
Czyszczenie kanalizacji Bytom
Udrażnianie rur Bytom
CCTV Inspekcja kanalizacji wideo
Wywóz szamba
Bezwykopowa naprawa
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 13 Lat
Rzetelnie i Solidnie

Nasze WUKO w Bytomiu sprawnie i profesjonalnie realizuje każdą naprawę. Zawsze jesteśmy przygotowani na to, co zastajemy u Klienta i wykonujemy pracę tak, żeby wszyscy byli z niej zadowoleni.

Ponad 13 lat Doświadczenia

Jako WUKO Bytom jesteśmy na rynku od wielu lat, dzięki czemu zdążyliśmy zgromadzić cenne doświadczenie. Pozwala nam to realizować nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe zlecenia.

Terminowość i profesjonalne narzędzia

Doskonale znamy się na naszej pracy. Jako WUKO Bytom stosujemy wewnętrzne procedury, które pozwalają nam kompleksowo i szybko obsługiwać wszystkich Klientów.

Poznaj nas lepiej

WUKO w Bytomiu działa 24/7

Realizujemy różne zlecenia dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Usługi naszej firmy WUKO Bytom cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród przedsiębiorców. Dysponujemy sprzętem, który pozwala usunąć nawet poważne awarie spowodowane złą pracą instalacji.

Jako WUKO Bytom świadczymy szeroką pomoc w zakresie usług kanalizacyjnych.

 • Prace naprawcze i konserwacyjne
 • Oczyszczanie instalacji kanalizacyjnych
 • Bezwykopowe usuwanie awarii kanalizacyjnych
 • Inspekcje CCTV
 • Odbiory powykonawcze
 • Oczyszczanie instalacji sanitarnych i deszczowych
 • Czyszczenie separatorów
 • Usuwanie zatorów i niedrożności rur kanalizacyjnych

WUKO Bytom - czyszczenie kanalizacji

Kontrola stanu instalacji kanalizacyjnej jest ważna z wielu powodów. Takie działania należy wdrażać, gdy chcemy sprawdzić, jaka jest przyczyna uszkodzenia kanalizacji. Jako WUKO Bytom zajmujemy się przeprowadzaniem szczegółowych inspekcji nowych i używanych sieci kanalizacyjnych. Daje nam to szerokie możliwości w zakresie dopasowania odpowiednich środków podczas pracy. Zlokalizowawszy usterkę, jesteśmy w stanie szybko się jej pozbyć.

Obraz z kamer pozwala nam też na udrażnianie rur Bytom w skuteczny sposób. Możemy na ekranie monitora zobaczyć, dlaczego rura jest niedrożna i dobrać odpowiednią metodę przepychania. Obraz przekazywany jest do operatora WUKO Bytom w wysokiej rozdzielczości, co pozwala zlokalizować pęknięcia na wewnętrznych stronach rur.

Proces naprawiania rur nie musi być związany z długotrwałymi pracami ziemnymi. Wykorzystując kamery inspekcyjne jako WUKO Bytom szybko lokalizujemy miejsca, w których rura jest nieszczelna. Następnie stosujemy odpowiednie zestawy naprawcze, które pozwalają nam usunąć usterkę. Nie wymaga to wykopywania rury z ziemi. Nasz sprzęt do czyszczenia kanalizacji Bytom może szybko poradzić sobie z wyciekającymi nieczystościami.

+21
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Udrażnianie rur Bytom

Pomoc w nagłych przypadkach to nasza specjalność. Wykonujemy czyszczenie kanalizacji Bytom w każdych warunkach. Przyczyn niedrożności kanalizacji może być wiele, a regularne czyszczenie rur, szczególnie w instalacjach przemysłowych i gospodarczych, to najlepszy sposób, żeby ich uniknąć. Realizujemy udrażnianie rur Bytom w szybki i niezwykle profesjonalny sposób, nie uszkadzając przy tym żadnych elementów instalacji.

WUKO Bytom - przepychanie rur i kanalizacji

Do najczęstszych przyczyn awarii kanalizacji zaliczyć można nieprawidłowe użytkowanie, gwałtowne zmiany temperatury i wady konstrukcyjne. Szczególnie w starych instalacjach często spotykamy się z takimi problemami. Naprawiamy je bez konieczności wykonywania czasochłonnych i kosztownych prac ziemnych, dlatego warto skontaktować się z nami i skorzystać z naszych usług.

Wykonujemy udrażnianie rur Bytom od dawna i spotykaliśmy się już z wieloma skomplikowanymi problemami. Nasza firma posiada bogate doświadczenie, które dzisiaj przekuwa na korzyści dla Państwa. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z szeregiem zadań, przy których inne firmy muszą odpuścić, gdyż nie mają wiedzy lub sprzętu.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Szybko i skutecznie naprawiamy nagłe i niespodziewane awarie kanalizacyjne.

Wykorzystując metodę hydrodynamiczną, nasza firma WUKO Bytom jest w stanie szybko wyczyścić nawet bardzo zaniedbane rury. Na przestrzeni lat może się w nich zgromadzić dużo osadu. W takich sytuacjach warto wezwać nasze WUKO, które będzie w stanie poradzić sobie z udrożnieniem rur. W miejscach, w których nie możemy użyć pojazdu WUKO Bytom, stosujemy metodę elektromechaniczną.

Oczyszczamy wówczas kanalizację, wykorzystując śrubę, która obracana jest wokół własnej osi. Na jej końcu znajduje się frez, który skrawa osad znajdujący się w środku. Ta metoda WUKO Bytom dobrze sprawdza się podczas usuwania osadu wapiennego oraz twardych elementów. Powstały w wyniku oczyszczania osad jest następnie wypłukiwany z instalacji do studzienki kanalizacyjnej. Takie działanie zwiększa skuteczność i drożność instalacji. Jako WUKO Bytom stosujemy odpowiednie metody, które indywidualnie dobieramy do potrzeb naszych Klientów oraz istniejącej sytuacji. Czyścimy kanalizację w sposób w stu procentach ekologiczny.

Czyszczenie kanalizacji Bytom

Zapchane i niedrożne instalacje kanalizacyjne nie mogą działać prawidłowo. Nasza firma WUKO Bytom wie, ze nie zawsze muszą być to duże przedmioty, które utknęły w rurze. Czasem osad gromadzi się przez lata, aż w końcu światło rury zmniejsza się do tego stopnia, że staje się ona niedrożna. W takich sytuacjach warto wezwać naszą firmę, żeby usunąć niespodziewaną awarię. Wykonujemy także planowane czyszczenie kanalizacji Bytom.

Jak skorzystać z pomocy naszego pogotowia kanalizacyjnego?

 • Zadzwoń na infolinię i opowiedz o problemie
 • Pokaż naszym fachowcom, co się stało
 • Poczekaj, aż usuniemy awarię
 • Korzystaj ze sprawnej instalacji kanalizacyjnej
Copyright © 2023 hegg.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 003 419