Elektryk Katowice pogotowie elektryczne usługi i instalacje elektryczne

Jako profesjonalny i doświadczony elektryk Katowice świadczymy dla naszych Klientów szereg usług związanych z naprawianiem instalacji elektrycznych. Nasze pogotowie elektryczne Katowice działa przez całą dobę. W sytuacji, gdy w gniazdku elektrycznym pojawi się ogień lub dym, nie można czekać, trzeba wezwać elektryk Katowice, który sprawdzi, jaka jest przyczyna powstałej awarii. Wiele z nich może prowadzić do wybuchu pożaru. Wystarczy telefon do nas, żeby naprawić awarię i zwiększyć swoje bezpieczeństwo.

Zadzwoń 24/7
+48 570 003 419
elektryk Katowice pogotowie elektryczne usługi instalacje elektryczne
W CZYM CI POMOŻEMY

Elektryk Katowice sprawdzone usługi i instalacje elektryczne 24h

Nasza pomoc jako elektryk Katowice świadczona jest przez całą dobę, także w święta oraz dni ustawowo wolne od pracy. Pełnimy regularne dyżury, dzięki którym nasze zespoły naprawcze cały czas znajdują się w terenie i mogą szybko reagować na różnego rodzaju zagrożenia. Nasze pogotowie elektryczne Katowice działa szybko, sprawnie i profesjonalnie.

W nowych i starych domach trzeba regularnie kontrolować stan instalacji elektrycznych. Jako elektryk Katowice posiadamy do tego odpowiedni sprzęt. Gdy wykryjemy, że parametry pracy instalacji odbiegają od pożądanych, niezbędna jest wymiana części lub całości instalacji. Jesteśmy w stanie oszacować, jakie fragmenty instalacji wymagają wymiany. Dysponujemy sprzętem, który pozwala odnaleźć przewody w instalacjach, do których nie ma żadnej dokumentacji technicznej. Profesjonalnie wykonane instalacje elektryczne Katowice pozwalają dobrze zabezpieczyć budynek przed wybuchem pożaru.

Awarie i Pogotowie elektryczne
Przyłącza i Instalacje elektryczne Katowice
Montaż/wymiana Lamp, Gniazdek, Wyłączników
Podłączanie Kuchenek i Płyt Indukcyjnych
Pomiary elektryczne
Inne Usługi elektryczne
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam
Setki Klientów Przez Ponad 13 Lat
Rzetelnie i Terminowo

Wszystkie działania podejmujemy na czas. Zgłoszenia interwencyjne realizujemy niezwłocznie, gdy tylko będziemy mieli dostępną ekipę naprawczą. Prowadzimy dyżury w terenie, żeby jako elektryk Katowice zawsze być do dyspozycji naszych Klientów.

Ponad 13 lat Doświadczenia

Każdą naprawę wykonujemy w taki sposób, żeby zrobiona była jak najlepiej. Nasze usługi elektryczne Katowice cieszą się uznaniem Klientów. Liczba poprawek jest praktycznie zerowa. Na przestrzeni wielu lat pracowaliśmy z każdym typem instalacji. Umiemy poradzić sobie nawet pod największą presją. Przygotowane przez nas instalacje elektryczne Katowice są profesjonalne i proste w obsłudze.

Wiedza i Profesjonalny Sprzęt

Nieustannie się kształcimy, żeby nasze pogotowie elektryczne Katowice mogło sprostać wszystkim wymaganiom, jakie stawiane są przed nim każdego dnia. Nie boimy się nowych wyzwań i nieustannie realizujemy kolejne zadania. Posiadamy profesjonalny sprzęt i urządzenia.

Poznaj nas lepiej

Pogotowie elektryczne Katowice

Awaria instalacji elektrycznej może przytrafić się o każdej porze dnia i nocy. Dlatego nasze zespoły nieustannie są w gotowości, reagując na wszystkie niespodziewane wydarzenia, jakie mogą mieć miejsce. Nasza firma elektryczna Katowice zawsze reaguje tak szybko, jak tylko jest to możliwe. W sytuacji, gdy dojdzie do zwarcia instalacji elektrycznej nie ma na co czekać. Koniecznie trzeba wezwać elektryk Katowice, który posiada odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę niezbędną do usunięcia awarii.

Niektóre rodzaje urządzeń wykorzystywanych w domach muszą być podłączane do prądu przez profesjonalnych elektryków. Pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednie uprawnienia SEP, które pozwalają na podłączanie na przykład płyt grzewczych. Jako elektryk Katowice umiemy przeprowadzić montaż wszystkich urządzeń, wliczając w to urządzenia grzewcze, które wykorzystywane są do zapewnienia w domu ciepła. Naprawiamy także drobne usterki związane z użytkowaniem sprzętów w domu, na przykład powyrywane gniazdka, ukręcone lub upalone przewody, a także szereg innych mniejszych awarii.

Elektryk Katowice

Często nasze pogotowie elektryczne Katowice wzywane jest do awarii związanych z nieprawidłowym lub samodzielnym podłączeniem do instalacji sprzętów domowych, które cechuje wysokie zużycie energii elektrycznej. Do takich sprzętów zalicza się piekarniki, płyty grzewcze czy pompy ciepła.

Sprawnie działająca instalacja jest w stanie zapobiec wielu poważnym problemom. Jako elektryk Katowice wiemy, jak ważne jest podejmowanie odpowiednich działań związanych z poprawą ochrony przeciwpożarowej. Redukowanie zagrożeń pożarowych jest kluczowe, gdy chce się komfortowo i bezpiecznie korzystać z własnego domu.

Wykonujemy okresowe przeglądy instalacji elektrycznej, które w niektórych budynkach są wymagane prawnie. Pozwala to uniknąć przypadkowych spięć i awarii instalacji, które mogą prowadzić do pożaru. Nasze pogotowie elektryczne Katowice wykonuje interwencyjne prace związane z usuwaniem zagrożenia pożarowego. Czasem nawet wyrwane gniazdko elektryczne może doprowadzić do spięcia, dlatego trzeba je jak najszybciej naprawić i usunąć zagrożenie.

Jako elektryk Katowice świadczymy usługi z zakresu:

 • Wymiana nadpalonych przewodów
 • Tworzenie nowych punktów
 • Przenoszenie istniejących punktów
 • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
 • Doradztwo w zakresie budowy instalacji elektrycznych
 • Montaż urządzeń AGD
 • Interwencyjne usuwanie usterek
+21
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
24/7
Serwis
Całodobowy

Instalacje elektryczne Katowice

Sprawnie działające instalacje elektryczne Katowice są kluczowe dla zachowania odpowiedniej ochrony. Podczas pracy zachowujemy wysokie standardy oraz wypracowane przez lata procedury, co pozwala nam działać jako elektryk Katowice z dużą skutecznością.

Jak skorzystać z naszych usług?

 • Zadzwoń na naszą infolinię
 • Poczekaj na przyjazd zespołu naprawczego
 • Zaakceptuj wycenę
 • Ciesz się bezpieczną instalacją

Wiele osób zdecydowało się już na nasze usługi elektryczne Katowice.

Usługi elektryczne Katowice

Po dokonaniu wstępnej wyceny, nasza firma elektryczna Katowice pomaga Klientom w doborze i zakupie odpowiednich komponentów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku jesteśmy w stanie bardzo skutecznie obniżać ceny w hurtowniach. Nasze pogotowie elektryczne Katowice dobrze sprawdza się w każdych warunkach. Po zakończeniu prac montażowych i naprawczych wystawiamy odpowiednie zaświadczenia i raporty końcowe, które mogą przydać się podczas odbiorów technicznych lub kontroli urzędniczych.

Elektryk 24h Katowice z dojazdem do klienta

Wszystkie prace związane z instalacjami elektrycznymi należy przeprowadzać ostrożnie, zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i po szczegółowych oględzinach. Realizujemy wszystkie usługi elektryczne Katowice, starając się zachować zgodność z najlepszymi standardami. W nowych budynkach projektujemy i tworzymy od podstaw instalacje. Nasze pogotowie elektryczne Katowice przez całą dobę pozostaje w gotowości. W starych budynkach zajmujemy się wymianą instalacji na nowe, tworzeniem dodatkowych punktów oraz podłączaniem różnych sprzętów, w tym płyt grzewczych, które wymagają uprawnień SEP. Nasi Klienci mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

Pogotowie elektryczne Katowice

Stworzyliśmy już instalacje elektryczne Katowice dla setek zadowolonych Klientów!

Dzięki rzetelnemu podejściu do każdego zlecenia, doświadczeniu i profesjonalizmowi wypracowaliśmy sobie pozycję lidera na lokalnym rynku. Działamy jako elektryk Katowice od wielu lat i nie boimy się żadnych wyzwań. Zadowolenie naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Copyright © 2023 hegg.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Zadzwoń +48 570 003 419